AktualnościKultura i sztuka

Sara James i piosenka Billie Eilish w amerykańskim Mam Talent. Zobacz ją koniecznie! [WIDEO]

Sara James już odniosła ogromny sukces w amerykańskim Mam Talent. Jej występ absolutnie oczarował widownię i jurorów, w tym jednego z najbardziej charyzmatycznych oceniających – Simona Cowella.

Rodzice Sary James mogą być z niej dumni. Podobnie jak cała Polska, bo Sara pochodzi z polsko-nigeryjskiej rodziny. Ta dziewczyna jest niesamowita i pokazuje, jak walczyć o marzenia!

Sara James i amerykański Mam Talent

Wyemitowane właśnie nagranie z Sarą James, która w amerykańskim Mam Talent wykonała piosenkę Billie Eilish Lovely, rozchodzi się w internecie tempem błyskawicy. Wszystko dlatego, że jest fenomenalne, o czym świadczą reakcje amerykańskiego jury, które nastolatkę nagrodziło owacjami na stojąco. Simon Cowell – jeden z najbardziej ekscentrycznych i nieprzewidywalnych jurorów programu zrobił jednak coś jeszcze – wcisnął złoty przycisk, co oznacza, że Sara automatycznie dostała przepustkę do półfinału i występu na żywo. 

Sara James – kto to?

Sara James ma podwójne korzenie. Jej mama jest Polką, natomiast tata – John James to Nigeryjczyk z pochodzenia, muzyk, który założył duet Loui & James i brał udział w programie „Bitwa na głosy”. Sara James przygodę z muzyką zaczęła już w wieku 6 lat, ale rozpoznawalna stała się dopiero rok temu, kiedy wygrała polską edycję The Voice Kids. Reprezentowała także Polskę w konkursie Eurowizji Junior 2021, tutaj jednak tak spektakularnego zwycięstwa nie odniosła. 

Spełniaj marzenia jak Sara!

Sara James i jej przygoda z Eurowizją, jak i amerykańskim Mam Talent to najlepszy przykład na to, że o marzenia trzeba walczyć, nie można się poddawać. Sara po przegranej w Eurowizji mogłaby porzucić śpiewanie, zrobiła jednak coś zupełnie przeciwnego. Znalazła kolejny sposób, aby walczyć o swoje wielkie marzenie czyli śpiew. Występ w amerykańskim Mam Talent skutecznie zaś mógł otworzyć Sarze James drogę do wyjątkowej kariery, co zresztą potwierdził sam Simon Cowell, zwracają się do Sary: „Masz w sobie blask gwiazdy”.