Hobby i pasjeScan for Fun

Pomysły na tanie i ciekawe wakacje – obóz harcerski i nie tylko

Pomysł na wakacje w Polsce nie musi oznaczać nudy. Zamiast zagranicznych wakacji all inclusive możesz przeżyć niesamowitą przygodę na obozie harcerskim czy spływie kajakowym. 

Spływ kajakowy na Kaszubach albo obóz wędrowny nad Dzikim Sanem mogą być znacznie ciekawsze niż wakacje na Teneryfie. Nie wierzysz?  

Fajne propozycje na wakacje 

Pierwszy obóz harcerski to doświadczenie, którego się nie zapomina. Marzysz o samodzielności? Chcesz się sprawdzić w nietypowych warunkach? Czujesz, że dasz radę bez komórki, permanentnego dostępu do sieci i wygody hotelu? Chcesz zdobywać stopnie harcerskie? To jak wygląda obóz harcerski wiedzą tak naprawdę tylko ci, którzy go przeżyli. My jednak możemy zagwarantować ci, że czekają cię tam niezwykłe doznania, ludzie i przyjaźnie na długie lata, wyjątkowy kontakt z naturą, masa wyzwań nie tylko sprawnościowych, ale i kreatywnych. Zajęcia na obozie harcerskim sprawiają, że tam po prostu nie sposób się nudzić.  

Obóz wędrowny dla młodzieży jako pomysł na tanie wakacje

Obóz wędrowny w Tatrach albo Bieszczadach to idea, która spodoba się przede wszystkim miłośnikom gór, którzy chcą sprawdzić swoją wytrzymałość. Jeśli masz już trochę dość miasta, chcesz poćwiczyć kondycję, a jednocześnie poznać innych, którzy w wakacje cenią coś więcej niż hotelowy leżak, daj się namówić na obóz wędrowny, pieszy lub rowerowy. 

Spływy kajakowe a pomysły na tanie wakacje

Spływ kajakowy Krutynią to być może nieco droższa opcja niż obóz wędrowny dla młodzieży, natomiast dalej jest to pomysł na stosunkowo tanie, a jak ekscytujące wakacje. Spływy kajakowe na Mazurach cieszą się ogromną popularnością, dają masę frajdy, pozwalają się sprawdzić, wykazać umiejętnościami fizycznymi, a jednocześnie po prostu dobrze bawić w otoczeniu pięknej przyrody.

Polecane artykuły
Hobby i pasjeRelacje społeczne

Wolontariaty dla nastolatków. Gdzie można się udzielać?

Wolontariusz to osoba, która dobrowolnie, nie oczekując wynagrodzenia, niesie pomoc innym….
Hobby i pasjeRelacje społeczne

Postanowienia noworoczne – jak je zrealizować?

Noworoczne postanowienia to swego rodzaju tradycja. Prawie każdy na początku nowego…
CiekawostkiScan for Fun

Dzień świętego Mikołaja

Mikołajki W IV wieku naszej ery Mikołaj był biskupem w jednej z parafii…