Kultura i sztukaScan for FunWydarzenia

Open’er 2020 odwołany. Co zrobić z zakupionymi biletami?

Zachowaj je!

Open’er 2020, podobnie jak kilka innych bardzo dużych festiwali, został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. Na szczęście zakupione w tym roku bilety nie przepadają. Będą ważne w przyszłym roku.
Bilety na tegorocznego Open’era będzie można wykorzystać podczas przyszłorocznej edycji, którą zaplanowano już na 30 czerwca.

 

Open’er 2020 odwołany z powodu koronawirusa

 

Bilety na festiwal Open’er zawsze sprzedawały się bardzo szybko. Nic więc dziwnego, że sporo osób już w kwietniu miało zakupione wejściówki na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Niestety, jak można było się domyślać po różnych zapowiedziach, festiwal w końcu został odwołany. Organizatorzy nie chcą się przyczyniać do ryzyka rozwoju epidemii, ponadto nie wiadomo, kiedy pojawi się formalna zgoda rządu na organizowanie tak dużych masowych imprez. Festiwal został odwołany ze względu na globalny kryzys epidemiczny, decyzje administracyjne władz, ale przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwo uczestników festiwalu. Tak duże stłoczenie ogromnej liczby osób na jednej przestrzeni, mimo że na wolnym powietrzu, mogłoby bowiem przyczynić się do niekontrolowanego wzrostu zakażeń, a tego organizatorzy chcą uniknąć za wszelką cenę.

 

Co zrobić z biletami na Open’er 2020?

 

Open’er Festival 2021 potrwa od 30 czerwca do 3 lipca 2021 roku. Wejść na niego będzie można z biletami zakupionymi na edycję 2020. Nie trzeba ich więc zwracać, jeśli jednak wiesz, że nie będziesz mógł wziąć udziału w przyszłorocznej edycji, możesz skorzystać z opcji zamiany biletu na voucher. Możesz się także ubiegać o zwrot środków, nie ma jednak dokładnej informacji, jak taka procedura będzie wyglądać.
Sprzedaż biletów na przyszłoroczne wydarzenie ruszy już 1 lipca. Organizatorzy zapowiadają, że w 2021 roku pojawi się tegoroczny program uzupełniony o sporo nowych elementów. Warto przypomnieć, że w tym roku w Gdyni-Kosakowie zgrać mieli m.in. Kendrick Lamar, The Cure, Taylor Swift i The Chemical Brothers.
 

Fot. Adobe Stock

 

Polecane artykuły
Język polski i literaturaKultura i sztukaMitologia

Sprawdź, kim był Posejdon w mitologii greckiej. Atrybuty Posejdona

Posejdon był jednym z głównych bogów Olimpu i bratem Zeusa oraz…
Język polski i literaturaKultura i sztukaMitologia

Kim była Atena w mitologii greckiej? Mit o Atenie

Atena to jedna z najważniejszych greckich bogiń. Przede wszystkim była w…
Język polski i literaturaKultura i sztukaMitologia

Historia Dafne i Apollo. Mitologia grecka

Apollo i Dafne to dla mitologii greckiej bardzo istotna para. Mit…