Hobby i pasjeScan for Fun

Znani tiktokerzy – co robią, jaka jest tajemnica ich sukcesu?

Czy wiesz, jakimi treściami zajmują się znani tiktokerzy? Polska, tak samo jak inne państwa, może pochwalić się zarówno ogromem treści edukacyjnych, jak i rozrywkowych. Okazuje się, że TikTok jest równie popularny jak YouTube, a internetowi twórcy coraz częściej wybierają go jako główne medium. 

Sprawdź, gdzie leży tajemnica sukcesu znanych tiktokerów.

Sławni tiktokerzy z Polski

Znani tiktokerzy zza granicy potrafią pochwalić się niesłychanymi zasięgami i ilością odtworzeń, ale Polska również może pochwalić się znanymi w całym kraju gwiazdami. Przykładowo @jeleniewska zdobyła już na tę chwilę ponad 13,4 miliona obserwujących. Publikowany przez nią content jest rozrywkowy i zapewne przypadnie do gustu wielu osobom. Podobną tematyką zajmuje się też @marlenasojka, u niej odbiorcy znajdą także filmy z kategorii beauty.

Na TikToku znajdziemy przeróżne treści: zarówno te dotyczące rozrywki, podróży, edukacji czy zdrowia. Nie brakuje też znanych osób, a nawet takich gwiazd, jak piłkarze. W przypadku Polski jest to bez wątpienia Robert Lewandowski.

Jak zarabiają znani tiktokerzy?

Zarabianie na TikToku nie różni się zbyt wiele od tego, jak wygląda to w przypadku innych aplikacji czy platform. Zazwyczaj to sponsorzy płacą za ulokowanie ich produktu w filmach. Warto jednak pamiętać, że obserwatorzy cenią sobie szczere opinie, dlatego lepiej zrezygnować ze zbyt nachalnych współprac, które wpłyną negatywnie ma wizerunek.

Różnego rodzaju produkty i usługi mogą być złożonymi kampaniami tworzonymi dla danych marek (tak działają m.in. znani tiktokerzy), ale równie ciekawe może być otrzymywanie paczek PR-owych i robienie tak zwanego „pierwszego wrażenia”. Jeżeli chcesz zacząć zarabiać, tak jak popularni tiktokerzy, zacznij od zebrania wokół siebie społeczności.

Co zrobić, aby zostać znanym tiktokerem?

Nie jest łatwo zostać znanym tiktokerem, ale nie oznacza to, że nie warto spróbować swoich sił w sieci. Musisz mieć jednak pomysł na siebie i swój kanał. Im szybciej zaczniesz nagrywać, tym lepiej. Jaką tematyką warto się zainteresować, jeżeli liczysz na to, że Twoje konto zostanie zauważone?

  • Pranki oraz zabawny content cieszą się ogromną popularnością zarówno na zagranicznym, jak i polskim TikToku. W końcu śmiech to zdrowie, więc dlaczego nie obrać tego kierunku? Zadbaj jednak, by były błyskotliwe, inteligentne, a nie ordynarne.
  • Treści edukacyjne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią przyswajać wiedzę i dzielić się nią z innymi. Może chcesz opowiedzieć coś więcej o swojej pasji i zarazić nią innych?
  • Układy taneczne to coś, na co nieustannie można natknąć się na TikToku. To samo tyczy się wyzwań, w których bierze udział większość użytkowników.
Polecane artykuły
Hobby i pasjeRelacje społeczne

Wolontariaty dla nastolatków. Gdzie można się udzielać?

Wolontariusz to osoba, która dobrowolnie, nie oczekując wynagrodzenia, niesie pomoc innym….
Hobby i pasjeRelacje społeczne

Postanowienia noworoczne – jak je zrealizować?

Noworoczne postanowienia to swego rodzaju tradycja. Prawie każdy na początku nowego…
CiekawostkiScan for Fun

Dzień świętego Mikołaja

Mikołajki W IV wieku naszej ery Mikołaj był biskupem w jednej z parafii…