Hobby i pasje

Ludzie z pasją – przykłady znanych postaci

Pasja to coś, co pozwala nam realizować się w danej dziedzinie i przede wszystkim – spełniać swoje marzenia. Wiele osób ze świata sportu, muzyki czy show-biznesu zyskało swoją popularność i uznanie wśród fanów również poprzez rozwijanie i poświęcanie się własnej pasji. Kim są te osoby? Co je wyróżnia? Sprawdź!

Dowiedz się, skąd u znanych osób wzięła się pasja, która jednocześnie stała się ich sposobem na życie.

Sportowiec z pasją – Robert Lewandowski

W naszym kraju nie ma chyba takiej osoby, która nie kojarzyłaby nazwiska Roberta Lewandowskiego. Niezależnie od tego, czy trenujesz piłkę nożną, jesteś fanem naszej reprezentacji czy nawet zbytnio nie interesujesz się sportem, postać Roberta Lewandowskiego z pewnością jest Ci znana. To jeden z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej, a także jeden z najbardziej uznanych sportowców w naszym kraju.

Wielu nastolatków, zarówno chłopców, jak i dziewcząt, uważa Roberta Lewandowskiego za swojego idola i chce być takimi jak on. To prawda, że dla wielu młodych osób, ale nie tylko, stał się symbolem determinacji i dążenia do celu. Jego miłość do piłki nożnej, która towarzyszyła mu od najmłodszych lat, przerodziła się w pasję. Ta natomiast doprowadziła go do gry w reprezentacji, jak i dla najlepszych klubów piłkarskich na świecie: Bayernu Monachium oraz FC Barcelony.

Robert Makłowicz – z miłości do gotowania i podróży

Robert Makłowicz to postać, która przede wszystkim kojarzy nam się z gotowaniem i zabawnymi filmikami z jego udziałem. Te cieszą się ogromną popularnością w internecie. Czy wiecie jednak, że Robert Makłowicz oprócz bycia znanym kucharzem, jest dziennikarzem i podróżnikiem? Jego pasje, to gotowanie, historia i podróże. Sprawiły, że aktualnie zalicza się go do jednej z najpopularniejszych osób w show-biznesie i social mediach, a grono jego fanów coraz bardziej się powiększa.

Robert Makłowicz przez wiele lat prowadził swój kulinarny program w telewizji. To właśnie tam zabierał nas w kulinarną podróż, odkrywając kuchnię polską, europejską i światową. Aktualnie jego kulinarne podróże możemy śledzić dzięki serwisowi YouTube, a sam Makłowicz jest rozpoznawalną osobą na różnych platformach internetowych. Kto wie, może i Ciebie zarazi pasją do gotowania i podróży?

Red Lipstick Monster – znana youtuberka

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, w sieci znana lepiej ze swojego pseudonimu Red Lipstick Monster to od kilku lat jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w internecie. Na swoim kanale YouTube, który subskrybuje prawie 1,5 miliona osób, przedstawia kreatywne makijaże, a także przydatne porady pielęgnacyjne. Dodatkowo, często porusza tam istotne tematy społeczne. Jej pasja do tworzenia sprawiła, że stała się pierwszą kobietą, która osiągnęła 1 milion subskrypcji na tym popularnym serwisie. Być może teraz kolej na Ciebie? Może chcesz spróbować swoich sił w prowadzeniu kanału na YouTube?

Fot. Adobe Stock

Polecane artykuły
HistoriaHobby i pasjeSport

Inspiracje: Martyna Wojciechowska – kobieta, która łamie stereotypy

Martyna Wojciechowska jako córka kierowcy rajdowego miała prawo zainteresować się tym…
Hobby i pasjePlan na zdrowieZdrowie

Plusy i minusy wegetarianizmu – o czym warto pamiętać?

Zalety wegetarianizmu trudno przecenić. Jest to dieta prozdrowotna, cenna również dla…
HistoriaHobby i pasje

Inspiracje: Jerzy Kukuczka – himalaista, który połączył wytrwałość z odwagą

Jerzy Kukuczka był ponadprzeciętnym himalaistą. O tej wyjątkowości świadczą nie tylko…